Global Ukraine News

В Австралії за сприяння української діаспори видали дослідження про російську гібридну війну

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Асоціація українців Сіднея надала фінансову підтримку публікації в Австралії наукових досліджень, присвячених методам ведення гібридної війни з боку Росії проти України.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Гібридна війна – це той аспект українсько-російського конфлікту, який цікавий австралійському політичному і науковому середовищу, тому ми вдячні усім сторонам, які відгукнулися на запит посольства щодо можливості публікації і розповсюдження цих матеріалів в Австралії», — повідомили в Посольстві України в Австралії.

Читайте за темою: В Австралії випустили книгу з українськими великодніми рецептами

Це — дослідження російського професора Юрія Федорова «Hybryd war a la russe» та українських науковців Валентина Бадрака та Дмитра Козлова «The Kremlin’s information front». Після отримання рецензій від австралійських експертів, посольство звернулося за дозволом на друк публікацій до Центру досліджень, армії і конверсії, а згодом і до українських організацій Австралії з проханням профінансувати згаданий друк.

Опубліковані в Австралії посібники буде розповсюджено серед політиків та експертів, депутатського корпусу та науковців, а також надіслано до провідних експертно-аналітичних центрів Зеленого континенту.

Share.

Comments are closed.