Global Ukraine News

Український художник з Ізраїлю покаже Києву «Іноземну Батьківщину»

21 червня у столичному арт-просторі Educatorium відкриється виставка графіки ізраїльського художника KLONE «Іноземна Батьківщина».

KLONE народився у Харкові, але у віці 11 років емігрував до Тель-Авіва, що вплинуло на тематику його творчості. На сьогодні він є одним з найпопулярніших ізраїльських митців та виставляється в галереях по всьому світу. До України KLONE приїде вперше за 22 роки, щоб презентувати символічну серію робіт, присвячену темі еміграції.

Читайте за темою: Українська художниця Ярина Юрик підкорила міжнародну виставку в Нью-Йорку

За словами митця, проект «Іноземна Батьківщина» народився в результаті його бесід з іншими мігрантами. «Спільним для людей, з якими я спілкувався, є «кочовий ген», адже всі вони мають власну «іноземну батьківщину», – розповідає KLONE. – У своїх малюнках я задокументував ці розмови та власні роздуми як мігранта і шукача пригод. І, хоча, я не можу себе назвати біженцем, все одно певним чином здатен відчути і зрозуміти почуття цих людей, що засновані на потребі у виживанні, русі, відчуженості та збільшенні відстані до батьківщини з кожним роком».

Варто зазначити, що KLONE також є знаним стріт-арт художником. Під час відвідування Києва він розмалює дві стіни дитячого садка на Лук’янівці в рамках проекту Mural Social Club:Back to school! Ukraine.

Поділитись

Коментарі закріті