Global Ukraine News

Українська художниця Ярина Юрик підкорила міжнародну виставку в Нью-Йорку

Українська художниця, член Національної спілки художників України, кандидат архітектури, доцент кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська політехніка», експонувала свої роботи на найбільшій у світі виставці сучасного мистецтва «Арт експо Нью-Йорк – 2017», що відбулась 21-24 квітня 2017 р. Роботи експонувались з  метою популяризації українського у світі, показу унікальності української землі, талановитості українців.

Читайте за темою: Український фотограф попрацювала з американською актрисою Джессікою Альбою

«Я прокидаюся і відчуваю, що нині зроблю щось хороше. Мистецтво повинно нести добро, водночас не будучи байдужим до сьогодення і потреб людей, проте насамперед – зцілювати серця глядачів, випромінювати позитивну енергію, дарувати відчуття надії, спонукати задуматись, віднайти у собі щось краще, отримати розраду та принести добро у цей світ. Свою мистецьку місію бачу в тому, аби показати людям у творчості, що життя дуже коротке і плинне, жодна хвилина не повториться, усі ми унікальні і водночас взаємопов’язані, і стільки всього є дивовижного у світі, котре ми не помічаємо за буденними клопотами. Кожну мить не повернути… Збережімо життя та пам’ять! Зупинимо насильство», — переконана Ярина Юрик.

Українській художниці 33 роки, у віці 24 років її персональну виставку експонував Національний художній музей у Львові. В минулому році художниця Ярина Юрик була відібрана для участі в Осінньому салоні Латинської Америки в Сан Пауло та Непалі. Цього року як єдина в історії українка була відібрана для участі в Салоні акварелі та дизайну в Гранд Пале у Парижі. GU

Поділитись

Коментарі закріті