Global Ukraine News

Кава за «німи»: українці створили соцмережу з віртуальною валютою.

У деяких київських кав’ярнях і кафе вже можна розрахуватися за каву чи їжу німами – віртуальною валютою нової соцмережі Nimses, яку розробили українські стартапери, пише UA Posts.

Заснований українцями проект Nimses базується на нібито новій цифровій валюті – німах. Вони нагадують звичні лайки в соцмережах. За кожну хвилину, проведену в додатку навіть оффлайн, користувач отримує один нім, а за добу їх накопичується 1440. Вони потрібні для того, щоб опублікувати пост – одна публікація обійдеться в 100 німів. Але на ній же можна заробити більше. Користувач сам встановлює вартість лайка для свого допису: від 10 до 50 німів. Тобто ті, хто вподобає допис користувача, платять йому встановлену суму. Накопиченими німами, за словами розробників, незабаром можна буде розплачуватися за реальні товари, і навіть конвертувати їх в інші валюти в лютому 2018 року. Прогноз курсу – 1 нім = $0,001.

Читайте за темою: Український мультфільм покажуть на найбільшому світовому ринку анімаційного контенту

Вже зараз у мережі кав’ярень «КаваБулки» почали пропонувати обмінювати німи на каву. Вартість будь-якого напою – 5 000 німів. Це відбувається без домовленості з мережею. Крім того, у київському кафе «Green» 13 можна купити фалафель за 10 тис. німів.

Поділитись

Коментарі закріті