Global Ukraine News

Український школяр переміг на престижній олімпіаді в США

Вихованець Малої академії наук України Микола Іванченко здобув «золото» на олімпіаді GENIUS, яка відбулася в США. Про це повідомляє 24 канал.

Українець презентував винахід, що допоможе очищувати воду від розлитої нафти. За словами хлопця, його гідрофобний адсорбент збиратиме тільки нафту, а воду відштовхуватиме. Завдяки пропонованому МАНівцем адсорбенту нафта збирається у грудочки, які можна забрати з водойми будь-яким механічним способом й відправити на нафтопереробне виробництво. Адсорбент може набрати у сім разів більше рідини, ніж важить сам. Завдяки цьому у разі техногенної катастрофи можна зберегти і природу, і не втратити корисну копалину. Також хлопця запросили на ще один міжнародний науковий конкурс у Тунісі «І-Fest», куди він потрапить одразу на фінальний етап.

Читати за темою: Українець виграв поїздку до США від «Вікіпедії» 

Олімпіада GENIUS – це один із найбільших наукових конкурсів, у якому, крім США, беруть участь школярі з усього світу, зокрема, із таких країн як: Корея, Індонезія, Киргизстан, Мозамбік, Іспанія, Польща, Тайвань. Цього року в олімпіаді змагалися понад 750 учасників.

 

Поділитись

Коментарі закріті