Global Ukraine News

Українка створила популярний бренд у США

Христина Балушка з Одеси після переїзду в США створила власний бренд «Балушка: мистецтво паперових квітів». Дівчина прикрашає паперовими квітами вітрини популярних магазинів, музичні фестивалі, галереї, урочисті події та домівки людей. Співпрацює з тижнем моди в Нью-Йорку і відомими компаніями, як Macy’s, Lord&Taylor і Vera Bradley. Розповідає Gazeta.ua .

«Я хотіла стати дизайнером. Створила свою лінію одягу «Балушка» і продавала його в магазинах. Але паперові квіти відвернули мене від цього. Їх почала робити випадково. Викладачка в коледжі попросила зробити квіти для фотосесії. До того часу паперових квітів я ніколи не бачила. Навчила сама себе за ніч», – розповідає  дизайнерка.

За словами жінки, замовнику дуже сподобався результат, компанія замовила ще 60 штук. Тоді Христина вирішила відкрити власний бізнес.

Читати за темою: Yakusha Design – сучасність українського дизайну

«Із кожною новою квіткою я бачила прогрес і розуміла, що то моє покликання. Відчуваю себе набагато щасливішою, коли роблю квіти, ніж коли шию. Вирішила кардинально змінити кар’єру. Крім того, завжди розуміла, що працюватиму лише на себе. Подумала, що паперові квіти можна використовувати на весіллях. Тож почала прикрашати весілля і продавати свої роботи», – каже вона.

Клієнти Христини Балушки це великі магазини з відділеннями по всій Америці.

Читати за темою: Українські бренди ставимо в тренди: Ukraine – #CreativeNation 

«Є клієнти, які замовляють квіти індивідуально. Купують їх для святкових подій у житті, кімнат маленьких дівчаток, оформлення інтер’єру в будинках. Серед клієнтів є журнали – TV shows, Kolledzhi, Tobto. Також мої ювелірні «прикраси» продають у Музеї модернового мистецтва в Чикаго. Співпрацюю з благодійними організаціями. Зараз збираємо нову інсталяцію – прикрашатимемо всеамериканську прем’єру трьох фільмів», – розповідає засновниця бренду.

Квіти в середньому коштують від $10-$200 за одну. Якщо купують у спеціальній коробці, ціна буде від $200 до $1500 за квітку.

Поділитись

Коментарі закріті