Global Ukraine News

«Німецька молодь в Україні» (ВО НМУ) оголошує конкурс на участь в освітньому проекті «Familiensprachschule»

Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні» (ВО НМУ) оголошує конкурс на участь в освітньому проекті «Familiensprachschule».

Цілі проекту – сприяти підвищенню мотивації до вивчення німецької мови дітьми дошкільного віку разом з батьками; навчання батьків конструктивним способам взаємодії з дітьми; створення умов для формування у дітей позитивного ставлення до головних життєвих цінностей: моя сім’я, здоров’я, дружба тощо; розкриття творчого потенціалу учасників.

Протягом дев’яти днів у комфортних умовах діти і молоді люди (один з батьків дитини) вивчатимуть німецьку мову за допомогою інтерактивної форми, складовими якої будуть: активні ігри, творчість, спорт. Програма дня побудована таким чином, що діти і батьки будуть навчатися німецької разом і окремо, послідовно чергуючи заняття протягом дня.

Читайте за темою: Для українських діток Данії організували табір

На уроках батькам доведеться не тільки вчити німецьку, але й купувати інформацію (настанови), для подальшої можливості в інтерактивній груповій формі разом з дітьми відпрацювати набуті знання, тим самим отримати зворотній взаємний зв’язок.

Організатори проекту поставили перед собою завдання зробити програму сімейної мовної школи так, щоб молодші учасники були зацікавлені, допитливі, рухливі, щасливі, а заняття німецькою мовою стало їх улюбленою справою. Для розкриття творчого потенціалу учасників, передбачено проведення різноманітних творчих занять: пластилінотерапія, різні види малювання. Спортивні ігри та екскурсії будуть складовою частиною кожного дня.

Дати проведення проекту: 10-20 липня 2017 р. Місце проведення: Україна, Закарпаття. Умови участі в проекті можна знайти тут. GU

Поділитись

Коментарі закріті