Global Ukraine News

Петро Порошенко зустрівся з українською громадою Франції та вшанував пам’ять Анни Київської (фото, відео)

26 червня, під час робочої поїздки до Франції Президент Петро Порошенко відвідав місто Санліс, де вшанував пам’ять Анни Київської – Королеви Франції та зустрівся з українською громадою Франції.

В ході зустрічі, глава держави розповів про результати переговорів з керівництвом Франції.

«Дуже символічно, що ця зустріч відбувається фактично першою після парламентських виборів у Франції. Це яскрава демонстрація важливості для нового французького керівництва відносини з Україною, і наскільки першим пріоритетом зараз є Україна в європейській політиці», – зазначив він.

Президент розповів, що під час переговорів було досягнуто низку домовленостей, зокрема  Франція продемонструвала відданість Нормандському формату.

Читати за темою: «Версальське захоплення» або що ми робимо для історичної точності?

«Франція разом з нами. Не лише Франція і Німеччина, а весь ЄС, бо Президент Макрон і Канцлер Меркель представляють не лише Францію та Німеччину, а весь ЄС у солідарності в нашій боротьбі за територіальну цілісність, суверенітет, незалежність, волю та демократію», – наголосив Петро Порошенко.

Президент також відвідав Абатство Святого Вікентія, яке було засновано Королевою Франції Анною Київською, та ознайомився з роботою Українського культурного центру, розміщеного в Церкві святого Бориса і Гліба. GU

 

Поділитись

Коментарі закріті