Global Ukraine News

У Львові презентують документальний фільм «Де Живе Українська»

У Львові відбудеться презентація документального фільму «Де Живе Українська». Фільм відзнятий командою з Лос-Анжелесу та України. Про це повідомив Віце-президент Міжнародної торгової палати ICC-Ukraine, Тарас Демкура на своїй Facebook сторінці.

Документальна стрічка «Де Живе Українська» – є початком доброчинного соціального проекту з метою допомоги громадським ініціативам в Україні набути медійної, волонтерської і меценатської підтримки серед світового українства, а також репрезентувати для світової спільноти те, як живе Україна.

Читати за темою: Український ролик отримав відзнаку фестивалю реклами в Каннах

«Проект починається з семи історій людей, талановитих і креативних, розумних і винахідливих, чистих і чесних, яких об’єднує одне бажання – зробити Україну кращою, для себе і своїх дітей, для тих прийдешніх поколінь, які хочуть і будуть там жити. Ці люди не шукали підтримки у влади, а, знайшовши однодумців, створили нове самі. Україні, як і діаспорі, потрібна надія. Не на владу, а на людей. Людей, які живуть не тільки у великих містах, а і у районних центрах та маленьких селах. І тільки об’єднавши зусилля можна досягти розуміння ситуації і її вирішення», – зазначає Тарас Демкура.

Фільм було відзнято за 6 тижнів влітку 2016 року в Києві, Львові, Тернополі, Одесі, Чернігівській, Полтавській, Закарпатській, Івано-Франківській, Донецькій та Луганській областях.

Проект реалізовується за підтримки відділення Союзу Українок Америки міста Лос Анжелес та медійної підтримки компанії Meest. GU

 

Поділитись

Коментарі закріті