Global Ukraine News

У Львові презентують документальний фільм «Де Живе Українська»

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У Львові відбудеться презентація документального фільму «Де Живе Українська». Фільм відзнятий командою з Лос-Анжелесу та України. Про це повідомив Віце-президент Міжнародної торгової палати ICC-Ukraine, Тарас Демкура на своїй Facebook сторінці.

Документальна стрічка «Де Живе Українська» – є початком доброчинного соціального проекту з метою допомоги громадським ініціативам в Україні набути медійної, волонтерської і меценатської підтримки серед світового українства, а також репрезентувати для світової спільноти те, як живе Україна.

Читати за темою: Український ролик отримав відзнаку фестивалю реклами в Каннах

«Проект починається з семи історій людей, талановитих і креативних, розумних і винахідливих, чистих і чесних, яких об’єднує одне бажання – зробити Україну кращою, для себе і своїх дітей, для тих прийдешніх поколінь, які хочуть і будуть там жити. Ці люди не шукали підтримки у влади, а, знайшовши однодумців, створили нове самі. Україні, як і діаспорі, потрібна надія. Не на владу, а на людей. Людей, які живуть не тільки у великих містах, а і у районних центрах та маленьких селах. І тільки об’єднавши зусилля можна досягти розуміння ситуації і її вирішення», – зазначає Тарас Демкура.

Фільм було відзнято за 6 тижнів влітку 2016 року в Києві, Львові, Тернополі, Одесі, Чернігівській, Полтавській, Закарпатській, Івано-Франківській, Донецькій та Луганській областях.

Проект реалізовується за підтримки відділення Союзу Українок Америки міста Лос Анжелес та медійної підтримки компанії Meest. GU

 

Share.

Comments are closed.