Global Ukraine News

Український Facebook сягнув 10 млн користувачів

Український Facebook, за оцінками самої мережі, виріс до 10 млн акаунтів. Такі дані можна отримати, якщо в рекламному кабінеті мережі задати охоплення по всій Україні. Про це повідомляє видання Ain.ua.

Повідомляється, що це може бути наслідком блокувань російських сайтів, в тому числі — соціальних мереж «ВКонтакте» і «Однокласники», які довгий час були в топі популярних сайтів рунету.

Читати за темою: Українець виграв поїздку до США від «Вікіпедії»

Одним з перших знакову цифру зауважив Микита Коваленко – альфа діджитал бутика Yellow Fox. Ще в травні, за його словами, цей показник у рекламному кабінеті оцінювався в 7,4 млн.

«Вчора аудиторія Facebook наздогнала такий популярний ресурс як «Приват24». Позитив у тому, що тепер нас більше в самій глобальній соцмережі, зловити тут можна дуже багато цільової аудиторії. Проте є зростання рекламних активностей по всіх галузях, а це зазвичай призводить до того, що реклама втрачає свою ефективність. Ми вже почали пропонувати альтернативні варіанти просування для клієнтів, наприклад — роботу з лідерами думок і посилення ситуативного контенту», — зазначив Коваленко.

Поділитись

Коментарі закріті