Global Ukraine News

ІV Форум Global Ukrainians відбудеться у Парижі

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

7-8 квітня 2017 року за підтримки Посольства України у Франції та франко-української громадської організації Echanges Lorraine Ukraine в Парижі відбудеться ІV Форум Global Ukrainians, який об’єднає українських експатів, діячів соціальної сфери та координаторів проектів культурної дипломатії з різних країн, які просувають інтереси України у світі.

Мета Форуму – нарощування потенціалу українських NGOs які просувають інтереси України у Франції, країнах ЄС та у світі в цілому; ознайомлення зі стратегією розвитку народної дипломатії через мережу Global Ukrainians; розробка спільного плану дій на 2017-2018 рр; нарощування організаційного потенціалу у напрямках роботи зі ЗМІ, оптимізації фінансового та людського ресурсу організацій.

Форум передбачає панельні дискусії, workshops та networking для розвитку спільних ідей і глобальних проектів.

Детальна програма буде опублікована за тиждень до початку Форуму з максимальним урахуванням рекомендацій та побажань зареєстрованих учасників. Для участі у Форумі можуть зареєструватися представники закордонних українських організацій та координатори проектів популяризації України у світі. Для участі у Форумі слід не пізніше 24 березня 2017р. включно заповнити онлайн-анкету: goo.gl/aN2nxa. Оргкомітет повідомить організації про результати розгляду заявок на участь у Форумі Global Ukrainians не пізніше 27 березня 2017 р.

Заявки приймаються не пізніше 24 березня 2017 р. включно. Про результати розгляду заявок на участь у Форумі оргкомітет повідомить не пізніше 27 березня 2017 р. Кількість місць обмежена.Робоча мова Форуму – українська. Організаційний внесок становить 45 €.

У разі виникнення питань з приводу порядку участі у Форумі просимо звертатися на адресу [email protected] .

Лінк на подію у facebook: https://www.facebook.com/events/1738016406510649/ .

Деталі також можна дізнатись за телефонами:

+33651423259
Віолета Москалу
Ініціатор Мережі Global Ukrainians

+380973655241
Катерина Литвінчова
Community Manager Global Ukrainians

 

Share.

Comments are closed.