Global Ukraine News

Програма ІІІ Форуму Global Ukrainians

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Програма Просування Інтересів України у Світі визначає необхідність розвитку стратегії народної культурної та бізнес-дипломатії та запуск сталих механізмів для донесення правди світу через мережу Global Ukraine (http://reforms.in.ua/index.php?pageid=promote-Ukraine). Постмайданна Україна потребує підтримки та допомоги творчих і зацікавлених українських лідерів світового масштабу для успішного розвитку країни.

Форум Global Ukrainians (мережа молодих високоосвічених українських лідерів-експатів з глобальним мисленням, які мають міжнародний досвід) може бути стратегічним інструментом у реформуванні України. Наші знання та контакти за кордоном — це величезний капітал для держави. Ми бажаємо, щоб Україна була успішною країною щасливих людей! ☺

Міжнародна підтримкаодин із ключових факторів швидкого реформування України. Форум Global Ukrainians може підсилити роботу МЗС та інших органів державної влади у захисті інтерeсів України у світі. Реформування державних інститутів потребує чимало часу. Майдан та Війна продемонстрували величезний потенціал нових українських закордонних рухів та необхідність осмислити та запропонувати сталу стратегію і нові механізми розвитку народної культурної та бізнес-дипломатії.

Мета Форуму Global Ukrainians :

 • Розвинути комунікаційну платформу для створення глобальної мережі високоосвічених молодих українських лідерів, які є «globally connected».
 • Сформувати спільне розуміння того, як Захід сприймає прогрес у реформуванні України.
 • Розробити бачення шляхів розвитку феномену «народної дипломатії» для просування інтересів України у світі у співпраці з представниками бізнесу, влади та експертної спільноти у рамках Форуму.
 • Розробити стартові принципи національної стратегії народної культурної та бізнес-дипломатії для захисту іміджу України у світі на основі нових глобальних підходів у галузях освіти, бізнесу та наукового співробітництва, розвитку інтелектуального капіталу шляхом консолідації високоосвічених українських молодих глобальних лідерів, засновників нових волонтерських рухів на підтримку ЄвроМайдану та Революції Гідності у різних країнах світу протягом останніх двох з половиною років.
 • Донести розроблені стратегії до українського уряду, національних ділових та політичних інституцій.
 • Сформувати команду однодумців, які візьмуть участь у вдосконаленні стратегії залучення народної дипломатії у реформування країни та її практичної реалізації.
 • Створити умови для конструктивного діалогу між народними дипломатами, представниками бізнесу, влади та професійного експертного співтовариства з питань пошуку нових джерел і ресурсів економічного зростання через Форум Global Ukrainians.
 • Залучити у процес обговорення і консолідувати на майданчику Форуму всі сторони, зацікавлені у реалізації нової стратегії народної дипломатії, для залучення інтелектуального та фінансового капіталу задля економічного зростання країни.

Історія Форуму Global Ukrainians

 • Ідея виникла під час Майдану, перші робочі зустрічі відбулися в офісі РПР (Реанімаційного Пакету Реформ) у серпні-вересні 2014 року, українська ГО «Global Ukraine» офіційно зареєстрована в лютому 2015 у м. Києві http://global-ukraine.org/.
 • Реальні та віртуальні робочі зустрічі різних засновників нових постмайданних волонтерських рухів в Україні, ЄС, США, Канаді, Японії та Австралії (період: березень-травень 2015 року).
 • Перша офіційна зустріч української частини ініціативного комітету: 4 червня 2015 року в офісі РПР.
 • Перший робочий з’їзд Форуму Global Ukrainians :10-12 липня 2015 року в Українському Домі у Києві.
 • За результатами I Форуму, ініціативний комітет та співкоординатори сесій консолідували спільне бачення стратегії народної культурної та бізнес-дипломатії (http://reforms.in.ua/index.php?pageid=promote-Ukraine), яке було публічно представлене на II Форумі Global Ukrainians 31 жовтня 2015 року у Києво-Могилянській Бізнес-Школі.
 • Мета ІІІ Форуму Global Ukrainians — оформлення стратегічних та практичних рекомендацій щодо підвищення ефективності Просування Інтересів України у Світі усім профільним міністерствам та державним установам, публічне обговорення результатів першого року діяльності мережі Global Ukrainians та розробка спільного плану дій на 2016-2017 рр.

ПРОГРАМА III ФОРУМУ GLOBAL UKRAINIANS

(15-16 липня 2016, м. Киïв + online streaming)

П’ятниця, 15 липня, 16:00-21:00

Місце проведення Форуму: MIM Business School, Kyiv (10/12B, Shulyavska St., Kyiv, Ukraine, 04116)

16:00. Початок реєстрації

ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ III ФОРУМУ GLOBAL UKRAINIANS

 Global Ukrainians у пошуках нової моделі української народної культурної та бізнес-дипломатії

17:00-19:00 Як розвивати співпрацю з Global Ukrainians? Як максимально ефективно використати цей високий інтелектуальний ресурс для реформування України?

17:00-17:10 Вітальне слово

Віолета Москалу, доктор філософії, експерт з міжнародного розвитку та державного управління, ініціатор та співзасновник Форуму Global Ukrainians

Ірина Тихомирова, Президент MIM-Kyiv

17:10-17:20 Відеопрезентація мережі Global Ukrainians

17:20-18:30 Виступи спікерів:

Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні

Сільвен Ріголе, директор франко-українського центру академічного та науково-технічного співробітництва, Посольство Франції

Наталія Микольська, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України — Торговий представник України

Олена Бекреньова, Директор Фонду Богдана Гаврилишина, асоційований член World Academy of Art and Science, член Українсько-Польської Ради обміну молоддю

Лада Рослінскі, Міжнародний експерт з питань безпеки, стратегічних комунікацій та міжнародного права з акцентом на пострадянські країни

Олена Дерев’янко, PhD, віце-президент групи DCH, партнер Агентства PR-Service

Євген Бистрицький, доктор філософії, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» в Україні

Модератор:

Олексій Гончарук, Голова Офісу ефективного регулювання (BRDO Ukraine)

18:30-19:00 Дискусія з учасниками Форуму

19:00-21:00. After-party: джаз та приємна комунікація між учасниками та офіційними гостями Форуму

Субота, 16 липня, 09:00-18:00

09:00. Початок реєстрації. Вітальна кава.

09:30-11:00. Народні дипломати та міжнародна підтримка України: у пошуках синергії громадських та державних ініціатив.

09:30-10:40 Виступи спікерів:

Оксана Розумна, Національний інститут стратегічних досліджень : «Глобальні українці і державні стратегії: вектори взаємодії»

Геннадій Максак, Голова Правління Ради зовнішньої політики «Українська призма» (мережевий аналітичний центр у сфері зовнішньої політики та міжнародної безпеки): «Шляхи посилення інформаційної співпраці Global Ukraine та державних інституцій: від стратегії до тактичних кроків».

Анастасія Гайдукевич, історик, завідувач відділом музейної справи Українського Інституту Національної Пам’яті, керівник проектів ГО “Агенція іміджу України”

Ірина Купчинська, Головний редактор проекту ОКО, координатор проектів ГО “Агенція іміджу України”

Анна Маніаті, проект Ουκρανόραμα — Ukranorama, Греція, редактор сторінки Global Ukraine News грецькою мовою

Тарас Семенюк, журналіст, координатор роботи з відеоматеріалами у проекті Global Ukraine News

Модератор:

Віолета Москалу, доктор філософії, експерт з міжнародного розвитку та державного управління, ініціатор і співзасновник Форуму Global Ukrainians, координатор проекту Global Ukraine News

10:40-11:00 Дискусія з учасниками Форуму

11:00-11:30 Кава-брейк.

Навчальний тренінг « Як стати локальним журналістом? », Тарас Семенюк, журналіст, координатор роботи з відеоматеріалами у проекті Global Ukraine News

11:30-13:00 Роль Global Ukrainians у глобальному просуванні сучасного українського мистецтва.

11:30-12:40 Виступи спікерів:

Ольга Жук, керівник відділу культурної дипломатії в МЗС України

Ірина Вікирчак, керівник українського Бюро програми ЄС «Креативна Європа»

Олександра Саєнко, представник Форуму Global Ukrainians у Австрії (відео)

Тетяна Франчук, представник Форуму Global Ukrainians у Португалії (відео)

Модератори :

Анна Яворська, Українська мережа ЄвроМайдан Брюссель, представник Форуму Global Ukrainians у Брюсселi, Бельгія

Анна Жарова, експерт в галузі соціального підприємництва і network-проектів. Співзасновник громадської організації Israeli Friends of Ukraine, представник Форуму Global Ukrainians в Ізраїлі

Анна Маніаті, проект Ουκρανόραμα — Ukranorama, Греція, редактор сторінки Global Ukraine News грецькою мовою

12:40-13:00 Дискусія з учасниками Форуму

 

13:00-14:30 Обід

14:30-16:00 Global Ukrainians, нова креативна сила української бізнес-дипломатії?

14:30-15:40 Виступи спікерів:

Олексій Золотарьов, CEO фірми Kleynod – українські годинники

Любомир Остапів, Фінансовий директор, партнер в 5 українських технологічних компаніях

Наталія Панченко, Голова фундації “Євромайдан-Варшава” (Польща), представник Форуму Global Ukrainians у Польщі

Денис Бандура, Президент Українського Бізнес Клубу в Дубаї, ОАЕ (відео)

Люба Шипович, Президент RAZOM, Нью Йорк (США)

Модератори:

Анастасія Ченаш, Радник СЕО компанії “Комплекс В” в регіоні Перської затоки, представник Форуму Global Ukrainians в Катарі

Василіса Ганджа, координатор українських ініціатив в ОАЕ (Дубай), співзасновник Форуму Global Ukrainians,

15:40-16:00 Дискусія з учасниками Форуму

16:00-16:30 Кава-брейк

16:30-18:00 Моніторінг роботи МЗС та основних проблем закордонних українців: Яка роль Global Ukrainians в оптимізації роботи МЗС?

16:30-17:40 Виступи спікерів:

Павло Клімкін, Міністр закордоннних справ України (to be confirmed)

Ганна Гопко, Народний депутат України, Голова комітету Верховної Ради у закордонних справах

Євген Магда, політолог, виконавчий директор Центру суспільних відносин. Автор книги “Україна на міжнародній арені: «Ігри відображень»

Катерина Крук, Громадська активістка і політолог. Social Media Journalist

Олексій Москаленко, українська громада Китаю

Модератори:

Наталія Панченко, Голова фундації “Євромайдан-Варшава” (Польща), представник Global Ukrainians у Польщі

Максим Кияк, доктор філософії, магістр державного управління, співзасновник Форуму Global Ukrainians

17:40-18:00 Дискусія з учасниками Форуму

18:00-18:30 Оформлення та прийняття Резолюції Форуму Global Ukrainians. Закриття Форуму.

Share.

Comments are closed.