Global Ukraine News

У Нью-Йорку відбувся традиційний український фестиваль

Нещодавно у Нью-Йорку відбувся вже 41-ий щорічний український фестиваль при церкві Св. Юра (St. George Ukrainian Festival). Фестиваль був заснований отцями Чину Святого Василія Великого у 1976 році на честь святкування 200-ої річниці від проголошення незалежності Сполучених Штатів Америки.

До сьогодні фестиваль проводиться під покровом отців Української Греко-Католицької Церкви Св. Юра, що знаходиться на Манхеттені. Варто також зазначити, що околиця Іст Вілідж (East Village), де проводиться фестиваль, з давніх часів відома як маленька Україна, адже саме тут під час еміграції оселялися українці. В Іст Вілідж також діє дуже багато установ та розважальних закладів, заснованих українцями.

Читайте за темою: Україну представили на міжнародній виставці-продажі в Йорданії

Традиційно на фестивалі представлена широка культурна програма. Гості фестивалю насолоджувались виступами танцювальних колективів та різноманітністю страв української кухні, що були широко представлені на святі. На додачу до традиційних українських смаколиків, також були представлені різноманітні прикраси, іграшки і послуги від багатьох бізнесів.

Поділитись

Коментарі закріті