Global Ukraine News

Україну представили на міжнародній виставці-продажі в Йорданії

Нещодавно у Німецькому університеті Йорданії відбулася Міжнародна виставка-базар, де за сприяння ГО «Українська Хата в Йорданії» та Посольства України в Йорданії, українські студенти Рамзі-Руслан Аль Джадая, Валерія Жилина, Якуб Абу Лібде представили Україну.

Культурний захід розпочав промовою ректор університету – доктор Надир Абу Абед. Студенти іноземці представляли культури своїх країн: співали пісні та дивували гостей традиційними танцями.

Читати за темою: До Всесвітнього дня вишиванки в Йорданії відбувся творчий вечір української поетеси Вікторії Бричкової-Абу Кадум

Україна була представлена піснею «Червона рута». На виставці  також були представлені вироби ручної роботи, українська символіка, сувеніри. Гості мали можливість насолодитися традиційними українськими стравами. На заході були присутні  і дипломатичні представництва.

Загалом на виставці було представлено 17 країн. В організації  також взяли участь представники «Української Хати в Йорданії» Ольга Завидняк, Тетяна Сонець та Юлія Мілгородська. GU

Поділитись

Коментарі закріті