Global Ukraine News

В Японії відбулися традиційні мегамарші у вишиванках

20 травня в м.#Токіо та 21 травня в м. Наґоя, Японія, за ініціативи спільноти українців у Японії «Краяни», відбулися вже традиційні мегамарші у вишиванках. У Токіо марш проводився вже вп’яте і пройшов центральним районом столиці Японії — Ґінза.

У рік, коли Україною та Японією відзначається двадцять п’ята річниця встановлення дипломатичних відносин, заходи української громади ставлять на меті популяризацію України та ознайомлення громадян Японії з українською культурою, національним одягом, піснями.

У заходах взяло участь понад три сотні учасників, серед яких були українці, білоруси, японці, громадяни Молдови, Індії, Іраку, Франції, США та інших країн. Яскраві кольори вишиванок, віночків та українських прапорів заквітчали центри двох японських міст. Як і в минулі роки парад підтримали не лише українці Японії, але й дипломатичний сектор Посольства України в Японії та Надзвичайний та Повноважний Посол Ігор Харченко разом із сім’єю.

Приємно, що на святі були присутні вишиванки з різних регіонів України й кожен з учасників своєю участю, піснями, танцювальними флешмобами підтримав свою Батьківщину, її єдність та мир на рідній землі. А закінчився токійський марш імпровізованим майстер-класом з українських народних танців, яким із задоволенням навчались діти та дорослі. Захід відбувся за підтримки Посольства України в Японії та місії Української Православної Церкви Київського Патріархату в Японії St. Jude Ukrainian Orthodox Mission, Tokyo. GU

Поділитись

Коментарі закріті