Global Ukraine News

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій запрошує на Форум української молоді діаспори «ДНІПРО 2017»

21-26 серпня 2017 р. у місті Дніпро Свiтoвий Конґрес Украïнських Молoдiжних Органiзацiй організовує Форум української молоді діаспори «Дніпро 2017» (ФУМД), в якому візьмуть участь представники української молоді діаспори та гості з діаспори з різних країн світу. Про це зазначив президент СКУМО Мирослав Гочак на своїй Facebook сторінці.

21-23 серпня пройде офіційна частина ФУМД, що включає в себе Річні збори Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій. 

22 серпня відбудеться офіційне відкриття Форуму, участь в якому візьмуть молодіжні лідери та активна мoлoдь дiаспoри й Украïни, представники Світового та Європейського Конґресу Українців, керівники діаспорних організацій та об`єднань, керівництво держави, дипломатичний корпус, духовенство, євродепутати, представники державних інституцій, пoлiтичні, громадські та культурні дiячi з Украïни. 

Читайте за темою: Позиція СКУ щодо внесення змін до Закону України “Про громадянство України”. Сергій Касянчук під час засідання Комітету ВР з прав людини, нацменшин і міжнародних відносин

23 серпня попередньо запланована робота за тематичними секціями, панельні дискусії.

24-26 серпня триватиме неофіційна пізнавально-навчальна частина програми, яка складатиметься з відповідних тренінгів, семінарів, зустрічей та майстер класів. Участь у навчально-пізнавальних заходах передбачена для представників української молоді діаспори віком 18-30 років.

Протягом всього часу проведення форуму діятиме культурна програма «Діаспора Фест 2017», яка складатиметься з концертів, модних показів, етно-вечірок, флешмобів, виставок за участі митців та гуртів з України та закордоння. GU

Поділитись

Коментарі закріті