Global Ukraine News

Українка посіла призове місце на світовому чемпіонаті у Парижі

Майстер-перукар з Івано-Франківська Ольга Загаровська здобула третє місце на Чемпіонаті світу з перукарської майстерності OMC HAIRWORLD-2017, що проходив 17-18 вересня у Парижі.

Бронзові нагороди дісталися прикарпатці за творчі роботи у двох номінаціях «Гала-зачіска» та «Весільна зачіска», інформує місцевий сайт 0342.ua. Зазначається, що «Гала-зачіску» Ольга робила дві години, а весільну – 25 хвилин.

Читайте за темою: Перукар з України ввійшла в трійку лідерів міжнародного конкурсу у Польщі

Водночас, збірна команда України з перукарського мистецтва, в яку входила й Ольга Загаровська, виборола 17 нагород, а також один із головних командних трофеїв – Кубок найкращої команди серед майстрів жіночих категорій. Загалом у цьому престижному конкурсі брали участь понад 1500 учасників із 45 країн світу.

Читайте за темою: Рівнянка стала кращою перукаркою світу

OMC Hairworld – це найбільша подія у світі перукарського мистецтва, заснована в 1946 році. На чемпіонатах з перукарського мистецтва OMC Hairworld учасники на суд глядачів і журі представляють свої роботи: приголомшливі і фантастичні зачіски в комплексі з барвистим боді-артом та нейл-артом. Свої роботи представляють як індивідуальні стилісти, так і різні школи перукарського мистецтва й академії краси з усього світу, а також і відомі бренди.

Поділитись

Коментарі закріті