Global Ukraine News

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій запрошує на Форум української молоді діаспори «ДНІПРО 2017»

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

21-26 серпня 2017 р. у місті Дніпро Свiтoвий Конґрес Украïнських Молoдiжних Органiзацiй організовує Форум української молоді діаспори «Дніпро 2017» (ФУМД), в якому візьмуть участь представники української молоді діаспори та гості з діаспори з різних країн світу. Про це зазначив президент СКУМО Мирослав Гочак на своїй Facebook сторінці.

21-23 серпня пройде офіційна частина ФУМД, що включає в себе Річні збори Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій. 

22 серпня відбудеться офіційне відкриття Форуму, участь в якому візьмуть молодіжні лідери та активна мoлoдь дiаспoри й Украïни, представники Світового та Європейського Конґресу Українців, керівники діаспорних організацій та об`єднань, керівництво держави, дипломатичний корпус, духовенство, євродепутати, представники державних інституцій, пoлiтичні, громадські та культурні дiячi з Украïни. 

Читайте за темою: Позиція СКУ щодо внесення змін до Закону України “Про громадянство України”. Сергій Касянчук під час засідання Комітету ВР з прав людини, нацменшин і міжнародних відносин

23 серпня попередньо запланована робота за тематичними секціями, панельні дискусії.

24-26 серпня триватиме неофіційна пізнавально-навчальна частина програми, яка складатиметься з відповідних тренінгів, семінарів, зустрічей та майстер класів. Участь у навчально-пізнавальних заходах передбачена для представників української молоді діаспори віком 18-30 років.

Протягом всього часу проведення форуму діятиме культурна програма «Діаспора Фест 2017», яка складатиметься з концертів, модних показів, етно-вечірок, флешмобів, виставок за участі митців та гуртів з України та закордоння. GU

Share.

Comments are closed.