Global Ukraine News

Представники Української Академії Лідерства провели дослідницьку експедицію Європою

Протягом 11-12 травня команда з 250 студентів та менторів зі всіх осередків Української Академії Лідерства (Миколаїв, Львів, Київ, Полтава та Харків) перебували з дослідницькою експедицією в п’яти країнах ЄС, в тому числі і в Бельгії, де провели зустрічі з представниками Євроінституцій та «think tanks» Брюсселя, зокрема, Ребекою Хармс, Якубом Каленським, CEPS, EPC, European Committee of Regions etc.

«Командою УАЛ Миколаїв ми вирушили досліджувати Бельгію, зокрема зустрілися з мером містечка Мехелен Бартом Сомерсом, який минулого року отримав звання найкращого мера світу World Mayor Price від City Mayors Foundation. В червні Барт приїде в Україну і нам вдалося домовитися про його зустріч з мером Миколаєва. Також відбулась зустріч з Prof. Marc Vervenne, ректором (2005-2009рр) найбільш інновативного університету Європи University of Leuven. Говорили про «Лідерство в освіті» та цінності, що стимулюють до нових наукових відкриттів. Університет зустрів нас Гімном України та Одою Радості, що лунали з головної дзвіниці на все місто. З Dr. Chris Van Geet, главою Pediatrics UZ Leuven в University Hospital Leuven, спілкувалися про «Лідерство в медицині» й мали нагоду подивитися на роботу одного з найбільших госпіталів Бельгії при Університеті Льовена», – ділиться враженнями представник Української Академії Лідерства, Мар’ян Присяжнюк.

Читайте за темою: Х Міжнародна школа україністики відкриє свої двері цього літа

У ході перебування у Бельгії командою УАЛ були проведені зустрічі з представниками української громади в Брюсселі Анною Яворською (учасниця громадської організації Global Ukraine) та Ігорем Хохоляком, що активно допомагали Революції Гідності за межами України та досі активно ведуть громадську та культурну діяльність для промоції України в світі.

«Ми триматимемо контакт з цими людьми й надалі, а також маємо надію, що організовуватимемо з ними спільні події та проекти в майбутньому», – зазначив Мар’ян Присяжнюк.

Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, основним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл, що базується на основі цінностей та виховання лідерських якостей і навиків.

Учасники Української Академії Лідерства на зустрічі з Владикою Борисом Гудзяком, у Франції

Місією Академії є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів.

Читайте за темою: Українців у різних країнах закликають «Написати листа світові!»

Організатори ставлять перед собою амбітну мету: згуртувати молодих людей з високим, потенціалом до лідерства і дати їм найкращу підготовку, інструменти для розвитку, глибоке розуміння власної національної ідентичності, бажання бути корисним своїй державі, усвідомлення та реалізацію своїх талантів.

Академія заснована у 2015 році за підтримки інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund, діє за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та партнерів на локальному рівні. Ініціатором створення та керівником Української Академії Лідерства є Роман Тичківський. GU

Поділитись

Коментарі закріті