Global Ukraine News

Х Міжнародна школа україністики відкриє свої двері цього літа

Х Міжнародна літня школа україністики «Крок до України» відбудеться у Львові у липні цього року. Організатор — Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка».

«Крок до України» – це чудова можливість вивчити українську мову, поглибити свої знання з української культури, весело та цікаво провести час. Школа передбачає два курси: базовий (2-16 липня) та розширений (2-23 липня).

Базовий курс включає інтенсивний курс української мови (заняття проходять у першій половині дня у групах на рівні А, В і С відповідно до результатів тесту визначення знань української мови на початку курсу), культурно-мистецьку програму (навчальні екскурсії та квести, майстер-класи з народознавства, перегляд українських фільмів, відвідування театрів та музеїв) та виконання групового проекту. Розширений курс, окрім базового курсу, включає подорож Україною (17-21 липня) по 10-ти неймовірних місцях.

Читайте за темою: Міжнародна конференція «Мова як фактор збереження національної ідентичності: білорусько-український контекст» відбудеться в Мінську

Слухачами літньої школи «Крок до України» можуть бути носії різних мов з різними базовими знаннями української мови, які досягли 18 років.

З понеділка по п’ятницю у першій половині дня відбуватиметься інтенсивний курс української мови, а ввечері – культурно-мистецькі заходи. Субота – виїзна екскурсія за межі міста або робота над груповим проектом, а неділя – день самостійного навчання і пізнання Львова.

Організаційний внесок за базовий курс – 250 дол., а за розширений курс – 400 дол. У вартість входить: проживання в двомісних номерах університетського гуртожитку; курс української мови; майстер-класи; навчальні матеріали; 2 виїзні екскурсії за межі Львова; мандрівка Україною для учасників розширеного курсу. Проїзд та харчування учасники оплачують самостійно.

 Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму і надіслати її до 5 червня https://goo.gl/forms/FESfueqQLpmnlMbL2. Поспішайте, кількість місць обмежена!

Поділитись

Коментарі закріті