Global Ukraine News

У Брюсселі відбудеться міжнародна конференція «СКУ в 50 років і далі: європейський і євроатлантичний форум»

Світовий конгрес українців запрошує до участі в міжнародній конференції високого рівня «СКУ в 50 років і далі: європейський і євроатлантичний форум», яка відбудеться 7 листопада в Брюсселі в рамках заходів з нагоди 50-ліття СКУ. Про це повідомляє прес-служба СКУ.

«Міжнародна конференція в Брюсселі є однією із серії конференцій, які Світовий конгрес українців проводить у 2017 році для залучення різних регіонів світу до аналізу своїх успіхів до сьогодні та до розробки дорожньої карти на майбутнє», – заявив президент СКУ Евген Чолій.

Читати за темою: Підтримаймо українських красунь на MissWheelchairWorld 

Зазначається, що в конференції візьмуть участь політики, державні діячі, вчені та представники громадянського суспільства з держав, членів ЄС і НАТО, та України.

Конференція розгляне п’ять наступних тем: європейська інтеграція України, євроатлантична інтеграція України, план Маршалла для України, людські права та протидія російській дезінформації.

Учасники конференції матимуть змогу підсумувати прогрес по кожному з цих питань та сформулюють політичні рекомендації на майбутнє.

Захід відбудеться о 9:00 в приміщенні Європейського економічного і соціального комітету за адресою: RueBelliard 99-101.

Ознайомитись із програмою конференції та отримати реєстраційну форму учасника можна за посиланням. GU

 

Поділитись

Коментарі закріті