Global Ukraine News

Українські активісти закликали Францію не відкривати представництво ДНР

33 громадські організації зі сходу України направили звернення до Міністра внутрішніх справ Франції Жерара Коллона щодо створення російськими терористами «Репрезентативного центру донецької народної республіки у Франції». Текст звернення (повна версія – :http://liberiliberati.org) розмістив на своїй сторінці у Фейсбук керівник організації «Пласт» у Краматорську Максим Потапчук.

Днями партнерами російських терористів, було зроблено заяву про відкриття в Марселі «представництва» або «Репрезентативного центру донецької народної республіки у Франції» 25 вересня 2017 року, що буде сприяти розвитку та поширенню російського тероризму на території України та Франції, цю інформацію вони опублікували на своєму сайті: http://representation-rpd.blogspot.ch/.

Текст звернення:

«Ми – громадські організації, які щоденно працюють на Донбасі і приходять на допомогу населенню, що постраждало від війни. Ми з жахом дізнались про створення так званого «Репрезентативного центру Донецької Народної Республіки у Франції» після публікації інформації про нього в офіційному віснику Французької республіки.

Ми хотіли б з цієї нагоди донести до Вас резолюції Парламентської Асамблеї ОБСЄ, прийняті у Мінську в липні 2017, в яких наголошується, що «нелегальні збройні формування в окремих районах Донецької та Луганської областей України» … «вдаються до терористичних актів на території України». Окрім цього, в багатьох звітах задокументовані випадки дискримінації та застосування агресії проти українців та членів релігійних меншин з боку незаконних формувань Донецька та Луганська – так званих «народних республік».

Виходячи з цього, в рамках статті 212-1 кодексу внутрішньої безпеки, ми просимо Вас, Пане Міністре, звернутись до Кабінету Міністрів, Генерального Прокурора та інших інстанцій, які Ви вважатимете за потрібне, з метою розпуску асоціації «Репрезентативний центр Донецької Народної Республіки у Франції», а також розпочати розслідування походження їхніх матеріальних ресурсів (згідно з матеріалами їхнього власного сайту, вони користуються послугами латвійського банку Rietumu, засудженого за відмивання грошей та несплату податків) і діяльності її членів, зокрема Юбера Фаяра, задіяного у 1998 році в нецільовому використанні коштів у рамках роботи в мерії Вітроль.

Читати за темою: Не Анною Ярославівною єдиною, або Маловідомі сторінки франко-українських відносин

Готові надати Вам, Пане Міністре, будь-яку додаткову інформацію про ситуацію на Донбасі та думки місцевого населення».

Поділитись

Коментарі закріті