Global Ukraine News

Українська бібліотека відкрилася в Аргентині

У Національній бібліотеці Аргентинської Республіки ім. Мар’яно Морено 17 вересня відкрилася Українська бібліотека. Її створення має на меті привернення додаткової уваги до важливості забезпечення свободи слова та думки у сучасному світі, зокрема, в умовах пануючої цензури в Російській Федерації, розформування Бібліотеки української літератури в Москві та свавільного засудження російською стороною її екс-директорки Наталії Шаріної до 4 років умовного ув’язнення у червні 2017 року. Повідомляє Посольство України в Аргентині.

Читайте за темою: «Ми всі – діти емігрантів»: українська діаспора в Аргентині

«Ми не можемо бути байдужими свідками порушень прав братської інституції. Тому ми вирішили створити Українську бібліотеку, яка слугуватиме нагадуванням про цей кричущий акт цензури», – зазначив директор Національної бібліотеки Аргентинської Республіки Мангель.

Читайте за темою: Українська громада Аргентини взяла участь у Фестивалі культур

Виступаючи в ході урочистої церемонії, Посол України в Аргентині подякував Аргентині за те, що вона прийняла українську громаду на своїй землі 120 років тому і створила належні умови для її розвитку.

Читайте за темою: Українці Аргентини обрали королеву

Церемонія завершилася виступом Капели бандуристів ім. Тараса Шевченка та передачею Українським культурним товариством «Просвіта», яке виступило співорганізатором заходу, книжок для поповнення фондів новоствореної Української бібліотеки. GU

Поділитись

Коментарі закріті