Global Ukraine News

9 із 10 переможців міжнародного чемпіонату – українські школярі

У першій десятці переможців 31 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач, який проходив у Франції, опинилося 9 українських учнів. Передає 24 канал. Загалом же, Україну на математичному конкурсі представляв 21 учень.

Два роки тому на Всеукраїнській олімпіаді з математики Кирило Гонтар посів 51 місце. Сьогодні ж він – переможець суперфіналу 31 Міжнародного чемпіонату з розв’язування математичних логічних задач, наймолодший учасник та єдиний, хто виконав останнє, найскладніше завдання на логіку.

Читайте за темою: Українські школярі здобули призові медалі на міжнародній біологічній олімпіаді

«Коли ти в збірній – то відчуваєш себе, як представник, що ти не один, хоча і змагаєшся сам за себе. Але відчуваєш, що за тебе вболівають», – розповів срібний призер Володимир Чуб.

Пошуком розумників займається викладач гуртка «Фізмати» Олександр Крижановський. Працює гурток на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.

Всього у суперфіналі чемпіонату цьогоріч взяли участь 285 учнів, студентів та викладачів з Франції, Швейцарії, Тунісу, Канади, Бельгії, Італії, Польщі, Росії та Нігеру.

Поділитись

Коментарі закріті