Global Ukraine News

Підтримаймо українських красунь на Miss Wheelchair World

Українки Оксана Кононець та Уляна Пчолкіна візьмуть участь у Міжнародному конкурсі краси для дівчат на візках, який відбуватиметься у Варшаві з 28 вересня до 10 жовтня, фінал – 7 жовтня.

Читати за темою: Rihanna з’явилася на презентації в сукні української дизайнерки

На даному етапі триває голосування за титул «Міс Популярність». Для підтримки дівчат необхідно:

  1. Перейти за посиланням – https://goo.gl/beiZvo
  2. Натиснути знизу на кнопку з сердечком «I’m voting»
  3. Ввести свій e-mail
  4. Підтвердити голос натиснувши на посиланні, яке надійде в листі
  5. Зробити репост та закликати друзів підтримати.

Голосування триватиме до 06 жовтня 2017 року. Голосувати можна кожного дня.

«Найголовніше в цьому конкурсі все ж таки показати всьому світу, що наша відмінність полягає тільки в способі пересування і візок — це по суті «наші ноги». Що нам також підвладні різні професії, спорт, подорожі, радість материнства і особисте щастя», — зазначила Оксана Кононець.

Інша учасниця, телеведуча Уляна Пчолкіна, раніше повідомила, що випадково дізналася про MissWheelchairWorld, а подавши заявку майже одразу опинилася серед 25-ти учасниць.

Міжнародний конкурс проходитиме вперше. Як зазначається на сайті Miss Wheelchair World, головною метою заходу є не тільки інтеграція людей з інвалідністю, але і можливість показати, що «обмеження є тільки у головах, а інвалідність не повинна бути показником людства». Ініціаторками конкурсу є представниці фонду «Єдиний», які хотіли звернути увагу на питання жінок з інвалідністю в суспільстві. GU

Поділитись

Коментарі закріті