Global Ukraine News

Rihanna з’явилася на презентації в сукні української дизайнерки

Rihanna зараз задіяна в презентації  її першої колекції косметики Fenty Beauty у різних країнах світу. Для презентації в Мадриді вона обрала сукню українського бренду Marianna Senchina, з весняно-літньої колекції, представленої в Києві на початку вересня. Про це повідомляє Vogue.

За словами дизайнера марки Маріанни Сенчіної, після показу з нею зв’язався стиліст  Джаліл Вівер і запросив кілька образів для Ріанни, один з яких і був продемонстрований в Мадриді.

Маріанна Сенчіна – це бренд для молодих модних людей з експериментальними стилями, який поєднує жіночі силуети з елементами стилю унісекс.

Читати за темою: Нову рекламу Apple знімали у Києві

У 2017 році Маріанна Сенчіна увійшла до десяти найкращих дизайнерів та взяла участь у проекті Next The Talents, організованому Vogue Italy та Yoox.com. У вересні 2016 року Маріанна Сенчіна була названа кращим дизайнером та отримала премію Mercedes-Benz Fashion Award.

У 2015 дизайнерка була включена до десятки кращих студентів Istituto Marangoni та представила колекцію SS’16 «Panic in Vegas» під час IMWarriorShow у Мілані. Про її участь у виставці Istituto Marangoni та велике шоу SS’16 на головному подіумі Kiev Fashion Days від Mercedes-Benz писали такі видання як Vogue Italia, Vogue Australia, L’Officiel Mexico, D- Республіка, Vogue Нідерланди, Марі Клер Україна та Vogue Runaway.com, The New York Times, Vogue Nederland.

Поділитись

Коментарі закріті