Global Ukraine News

Українка — серед призерів найпрестижнішого європейського змагання серед молодих вчених

У Таллінні провели 29-й Конкурс молодих учених Європейського Союзу (EUCYS-2017), на якому команди з 38 країн світу представили 89 наукових теоретичних та прикладних робіт, повідомляє UaPost.

Українка Яна Жабура презентувала проект, присвячений розширенню технічних можливостей дельта-робота. Вона удостоїлася другого місця за нього.

Дельта-робот — це вид механічного маніпулятора з паралельною кінематикою, який може швидко і точно переміщувати інструменти для механічної обробки деталей та виконувати інші дії в площинах, паралельних основі.

Читайте за темою: Українка отримала найпрестижнішу математичну премію SASTRA Ramanujan Prize

Конкурс молодих учених Європейського Союзу — найпрестижніше європейське змагання, до участі в якому запрошують переможців національних конкурсів країн-членів ЄС, асоційованих членів та країн, що мають угоди про співпрацю з Євросоюзом у сферах науки і технології. 

Для подальшого заохочення до наукової діяльності Жабуру нагородили також запрошенням на участь у Стокгольмському міжнародному молодіжному семінарі та урочистій церемонії нагородження лауреатів Нобелівської премії 2017 року.

Поділитись

Коментарі закріті