Global Ukraine News

Українка перемогла у міжнародних дебатах

Чотири найкращі учасники дебатів з Центральної та Східної Європи німецькою боролися за перемогу на XI Міжнародних молодіжних дебатах.

За 24 хвилини фінальних дебатів Яна Біць з Івано-Франківської школи №5 переконала присутніх у своїй позиції.

Друга учасниця XI Фінального тижня з України Діана Паневська з Гімназії № 1 також брала участь у тренінгах та дебатах разом з іншими 19 учасниками.

Читайте за темою: Підтримайте організацію перекладачів «Babel Interprètes», співзасновницею якої є українка Неля Фоазель-Катеринюк

Яна, спільно з Наталією Шребере (2 місце), доводила, що всеохоплююче державне регулювання інтернету не повинно існувати. Тему дали організатори, а ось сторону дівчата обрали жеребкуванням. Сторону «За» підтримували Дора Домотьор-Нагі (3 місце) з Угорщини та Терезія Говоркова (4 місце) з Чехії.

Протягом 24 хвилин учасники обмінювалися аргументами щодо регулювання інтернету. На завершення журі сказали, що Яна везе перемогу в Україну.

Загалом 20 переможців національних змагань з Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Словенії, Словаччини, Чехії, України та Угорщини відвідали столицю Естонії Таллінн, щоб займатися під час дебатів політичними та соціальними питаннями та мати спільні зустрічі на дебатах.

Поділитись

Коментарі закріті