Global Ukraine News

Українець відкрив популярну піцерію в Італії

Андрій Злотка з Волині переїхав до Італії ще школярем. Десять років тому в центрі Рима відкрив власну піцерію. Годує відвідувачів піцою, пастою, ньоккі, лазаньєю і равіолі та навіть привчає італійців до українських котлет. Про це пише depo.ua.

«Одразу потрапив працювати до Лауро Перно – чемпіона світу з піци та власника однієї з найдавніших піцерій в історичному центрі Рима – їй вже більше 50 років і вона досі відкрита. Людей в нього працювало небагато, тому тут одна людина готує, прибирає та миє посуд. Побачивши, що я вмію не тільки прибирати, а маю хист до готування і хочу вчитися, господар запропонував більше обов’язків і прибавку до зарплатні: замість 104 євро за тиждень – двісті. На них я купив перший в своєму житті мобільний, а після прибавки – машину. Двотижневої зарплати вистачило на старенький «Форд», – розповів чоловік.

Читайте за темою: Українка підкорила суддів пісенного конкурсу в Японії

За словами Андрія, піцу треба не тільки смачно готувати, але й вміти продавати. Найдешевша коштує 5 євро.

«Треба не тільки добре робити піцу, треба вміти продавати, спілкуватися з людьми. Вони мають зайти і побачити, що всередині красиво. В мене пунктик, що їжа має бути свіжою: якщо щось залишається звечора, ми все викидаємо і з ранку готуємо наново. Треба робити рекламу, давати страви на дегустацію», – додав піцейола.

Читайте за темою: Фонд Випускників України оголошує конкурс «Я – інноватор»

Слід відзначити, що Андрій Злотка у 2010 році виграв чемпіонат з піци в номінації «Рizza Аlla pala». Її назвали на його честь «Andrea».

Поділитись

Коментарі закріті