Global Ukraine News

Дослідники з України запрошуються до участі в українсько-німецькому форумі

Тюбингенський університет спільно з Німецько-Українським академічним товариством організовує Німецько-український форум молодих дослідників, за підтримки DAAD та Федерального міністерства освіти та досліджень Німеччини (BMBF).

Форум матиме дві складові:

  1. Тур університетами України (7-12 грудня, Київ, Львів, Харків)
  2. Воркшоп з підготовки грантів та тренінгів у Берліні, Німеччина (9-10 лютого 2018 року), у якому візьмуть участь ті учасники першої частини Форуму, які мають високий потенціал у розробці двосторонніх спільних проектів з дослідниками з країни-партнера.

Крім того, 10 українських дослідників, відібраних для участі у частині II заходу, матимуть можливість зустрітися зі своїми партнерами у Німеччині напередодні форуму.

Читайте за темою: Українська громада Греції готується до святкування Покрови

До участі запрошуються науковці, які вуже мають ступінь PhD, які працюють як у Німеччині, так і в Україні, які вже або мають зацікавленість у налагодженні більш тісних зв’язків із науковцями в країні-партнері.

Кандидати з будь-якої галузі досліджень можуть подати заявку. Заявки приймаються до 23 жовтня включно.

Для цього необхідно надіслати резюме, дані про двох рецензентів, список публікацій (виділяючи до 5 найважливіших), а також мотиваційний лист (макс. 1 сторінка) із зазначенням причин зацікавленості в участі та наявними проектами. Більше інформації тут. GU

Поділитись

Коментарі закріті