Global Ukraine News

Українська громада в Йорданії представила Україну на дипломатичному ярмарку

7 жовтня 2017 року в Аммані відбувся Щорічний дипломатичний ярмарок під патронатом Її Королівської Високості Принцеси Басми Бінт Талал, тітки діючого короля Абдалли ІІ.

Участь у міжнародному заході взяли представництва 53 країн, дипломатичні місії яких існують в Йорданії. Щорічне проведення Дипломатичного базару вже стало доброю традицією, кошти від даного заходу ідуть на потреби дітей-сиріт, тому його і відвідує велика кількість людей. Кожен хоче  зробити свій хоча і маленький, але дуже потрібний внесок у  благодійну справу.

Читайте за темою: В Йорданії невдовзі з’явиться вулиця Тараса Шевченка

Під час офіційної церемонії відкриття заходу вдруге від імені дипломатичного корпусу в Королівстві з урочистою промовою виступив Посол України Сергій Пасько, в якій високо оцінив діяльність сирітського будинку для хлопчиків «Мабаррат Умаль-Хуссейн».

У своєму виступі Принцеса Басма висловила вдячність Послу України Сергію Паську, відзначила дружні українсько-йорданські відносини та висловила вдячність дипломатичним місіям за участь у благодійному ярмарку.

На ярмарку були представлені сувеніри, одяг, прикраси, вироби з національною символікою, традиційна їжа та кулінарні вироби країн світу, а культурна програма складалася із колоритних виступів. Україну  представляли вихованці УКЦ «Українська Хата в Йорданії» дитячий колектив «UA kids» та  «Клуб Української пісні».  Після виконання української пісні діти з гурту «UA kids» щиро віталися з принцесою Басмою, а Ольга Завидняк, президент ГО «Українська Хата в Йорданії», вручила їй на згадку український віночок – символ українського народу. Принцеса була приємно здивована.

Читайте за темою: Українські військові зустрілись з українцями Йорданії

Між українськими  сувенірами, які  були представлені на виставці, поважне місце зайняли подарунки, що  були вручені колективу Посольства України в Йорданії українськими військовослужбовцями, учасниками АТО, які нещодавно перебували в Йорданії на міжнародних навчаннях. Учасники та гості базару були вражені українськими стравами та смаколиками, які коштували вперше. Подібні заходи зближають український та йорданський народи. GU

Поділитись

Коментарі закріті