Global Ukraine News

Тиждень України відбудеться в Кельні

З 13 до 20 жовтня 2017 року в Університеті м.Кельн відбуватиметься тиждень України. Організовує захід українська група студентів та докторантів USAC.

Зокрема, 13 жовтня відбудуться літературні читання Сергія Жадана та презентація роману „Інтернат“. 17 жовтня – літературні читання Богдана Коломийчука, виставка фоторобіт про Україну німецького фотографа Юрґена Зікмаєра. 19 жовтня – вечір музики Валентина Сильвестрова, присвячений 80-тю ювіляра.

Крім того, з 17 до 19 жовтня в меню Університету пропонуватимуться українські страви.

Читайте за темою: “Почути і зрозуміти нас зможуть тільки тоді, коли ми плекатимемо свою культуру не тільки вдома, а й за межами країни”, – Уляна Деркач

В цей час в місті відбуватимуться й інші заходи, присвячені Україні. Наприклад, 14 жовтня у Freihandelszone, Krefelder Straße 71 – концерт Мар’яни Садовської THE NIGHT IS JUST BEGINNING. А 18 жовтня – концерт “Хорова музика зі східної Європи” за творами Валентина Сильвестрова. 20 жовтня 2017 року у Лев-Копелєв-Форум, Neumarkt 18a відбудеться дискусія з Валентином Сильвестровим за модерування Алли Вайсбанд та Марії Кауц.

Як розповідала в інтерв’ю для Global Ukraine News Уляна Деркач, керівник німецької студентської організації ІSAC, під дахом якої успішно діє українська група студентів та докторантів USAC, на сьогодні близько 220 громадян України навчається в Університеті м. Кельна.

Поділитись

Коментарі закріті