Global Ukraine News

Підтримаймо українських красунь на Miss Wheelchair World

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Українки Оксана Кононець та Уляна Пчолкіна візьмуть участь у Міжнародному конкурсі краси для дівчат на візках, який відбуватиметься у Варшаві з 28 вересня до 10 жовтня, фінал – 7 жовтня.

Читати за темою: Rihanna з’явилася на презентації в сукні української дизайнерки

На даному етапі триває голосування за титул «Міс Популярність». Для підтримки дівчат необхідно:

  1. Перейти за посиланням – https://goo.gl/beiZvo
  2. Натиснути знизу на кнопку з сердечком «I’m voting»
  3. Ввести свій e-mail
  4. Підтвердити голос натиснувши на посиланні, яке надійде в листі
  5. Зробити репост та закликати друзів підтримати.

Голосування триватиме до 06 жовтня 2017 року. Голосувати можна кожного дня.

«Найголовніше в цьому конкурсі все ж таки показати всьому світу, що наша відмінність полягає тільки в способі пересування і візок — це по суті «наші ноги». Що нам також підвладні різні професії, спорт, подорожі, радість материнства і особисте щастя», — зазначила Оксана Кононець.

Інша учасниця, телеведуча Уляна Пчолкіна, раніше повідомила, що випадково дізналася про MissWheelchairWorld, а подавши заявку майже одразу опинилася серед 25-ти учасниць.

Міжнародний конкурс проходитиме вперше. Як зазначається на сайті Miss Wheelchair World, головною метою заходу є не тільки інтеграція людей з інвалідністю, але і можливість показати, що «обмеження є тільки у головах, а інвалідність не повинна бути показником людства». Ініціаторками конкурсу є представниці фонду «Єдиний», які хотіли звернути увагу на питання жінок з інвалідністю в суспільстві. GU

Share.

Comments are closed.