Global Ukraine News

Українців у різних країнах закликають «Написати листа світові!»

Група криворіжців розпочала всесвітню акцію «Напиши листа світові». Ініціатори закликають усіх, кому потрібен мир в Україні, кому важлива цілісність і незалежність нашої держави, долучитись до збору підписів під листом-зверненням до Організації Об’єднаних націй. Про це повідомляє 1kr.ua.

«Керівництво нашої держави, й ООН, й інші світові інституції докладають чимало зусиль для встановлення миру в Україні. Але водночас бачимо, що практично не діють Мінські угоди, що навіть суд в Гаазі не зважується визнати Росію країною-агресором. Лише спільними діями можна донести світові правду про ситуацію в нашій країні», – переконані організатори.

Читати за темою: В мережі запустили соціальний флешмоб: подаруй сукню випускниці дитбудинку

Також активісти надіслали листи до МЗС України, до комітетів Верховної Ради України, до Світового Конгресу українців, до керівників всіх областей України, керівників районів Кривого Рогу. У цих листах йде мова про сприяння не лише у зборі підписів, але й щодо участі представників громадськості в засіданнях Радбезу ООН або Генеральної Асамблеї цієї світової інституції, аби громадяни України могли самі звернутися з промовою до представників усіх країн з проханням глибше вивчити ситуацію в Україні і злочинні дії Росії по відношенню до України.

За додатковою інформацією стосовно підписаного листа до ООН звертайтеся за телефоном 097-65-65-037 або 097-94-301-65.

Поділитись

Коментарі закріті