Global Ukraine News

Вишиту карту України презентували в МЗС

17 серпня 2017 року в рамках завершення виставки української вишивки в МЗС України відбулася презентація мистецького проекту Державної казначейської служби України «Вишивана моя Україна», йдеться на сторінці Культурна дипломатія України від МЗС.

Захід, який відбувався у великому арт-просторі Міністерства, відкрив Державний секретар МЗС України Андрій Заяць. Проект у вигляді унікальної карти України, яку на полотні вишили власноруч працівники територіальних органів Казначейства притаманними для кожного українського регіону унікальними орнаментами, презентувала Голова Казначейської служби Тетяна Слюз.

Читайте за темою: У Португалії відкрилась виставка відомого українського художника

Ця всеукраїнська акція, ініційована Казначейською службою, розпочалася у 2016 році. За досить короткий час свого існування вишита карта України встигла пройти довгий шлях: вона була продемонстрована у всіх територіальних управліннях Казначейства (в областях та місті Києві), а також на горі Говерлі. Разом з командою зимівників 22-ї Української антарктичної експедиції карта «відвідала» Антарктиду та «піднялася» на найвищу точку Європи – гору Монблан у Французьких Альпах. GU

 

Поділитись

Коментарі закріті