Global Ukraine News

Вишиту карту України презентували в МЗС

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

17 серпня 2017 року в рамках завершення виставки української вишивки в МЗС України відбулася презентація мистецького проекту Державної казначейської служби України «Вишивана моя Україна», йдеться на сторінці Культурна дипломатія України від МЗС.

Захід, який відбувався у великому арт-просторі Міністерства, відкрив Державний секретар МЗС України Андрій Заяць. Проект у вигляді унікальної карти України, яку на полотні вишили власноруч працівники територіальних органів Казначейства притаманними для кожного українського регіону унікальними орнаментами, презентувала Голова Казначейської служби Тетяна Слюз.

Читайте за темою: У Португалії відкрилась виставка відомого українського художника

Ця всеукраїнська акція, ініційована Казначейською службою, розпочалася у 2016 році. За досить короткий час свого існування вишита карта України встигла пройти довгий шлях: вона була продемонстрована у всіх територіальних управліннях Казначейства (в областях та місті Києві), а також на горі Говерлі. Разом з командою зимівників 22-ї Української антарктичної експедиції карта «відвідала» Антарктиду та «піднялася» на найвищу точку Європи – гору Монблан у Французьких Альпах. GU

 

Share.

Comments are closed.