Global Ukraine News

Українців у різних країнах закликають «Написати листа світові!»

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Група криворіжців розпочала всесвітню акцію «Напиши листа світові». Ініціатори закликають усіх, кому потрібен мир в Україні, кому важлива цілісність і незалежність нашої держави, долучитись до збору підписів під листом-зверненням до Організації Об’єднаних націй. Про це повідомляє 1kr.ua.

«Керівництво нашої держави, й ООН, й інші світові інституції докладають чимало зусиль для встановлення миру в Україні. Але водночас бачимо, що практично не діють Мінські угоди, що навіть суд в Гаазі не зважується визнати Росію країною-агресором. Лише спільними діями можна донести світові правду про ситуацію в нашій країні», – переконані організатори.

Читати за темою: В мережі запустили соціальний флешмоб: подаруй сукню випускниці дитбудинку

Також активісти надіслали листи до МЗС України, до комітетів Верховної Ради України, до Світового Конгресу українців, до керівників всіх областей України, керівників районів Кривого Рогу. У цих листах йде мова про сприяння не лише у зборі підписів, але й щодо участі представників громадськості в засіданнях Радбезу ООН або Генеральної Асамблеї цієї світової інституції, аби громадяни України могли самі звернутися з промовою до представників усіх країн з проханням глибше вивчити ситуацію в Україні і злочинні дії Росії по відношенню до України.

За додатковою інформацією стосовно підписаного листа до ООН звертайтеся за телефоном 097-65-65-037 або 097-94-301-65.

Share.

Comments are closed.