Global Ukraine News

В мережі запустили соціальний флешмоб: подаруй сукню випускниці дитбудинку

Творча група «Виключно звичайні» створила соціальний проект «VIPускники»Вони попросили українських дизайнерів подарувати хоча б одну свою сукню випускникам двох київських інтернатів та двох дитячих будинків. Дизайнери погодились і створили образи для тридцятьох випускників – хлопців та дівчат.

Їм творці проекту зроблять своєрідний випускний 22 травня. Школярі вийдуть на подіум разом з професійними моделями. Кожен дизайнер, який взяв участь у проекті, покаже на подіумі колекцію з 5 луків, але основою будуть саме дефіле випускників.

Читати за темою: Український бренд KSENIYAKOVENKO – креатив, що руйнує кордони

«У дитбудинках може взагалі не бути випускного через відсутність грошей. Тому ми вирішили зорганізувати їм таке свято, – розповідає керівниця проекту Наталя Терещенко. – Буде також багато подарунків. Вбрання, в якому вони вийдуть, залишаються їм».

На цьому творці проекту вирішили не зупинятися і запустили соціальний флешмоб «Подаруй вечірню сукню випускниці з дитячого будинку».

«У кожної з нас є в шафі одна чи дві вечірні/коктейльні сукні, які ми вже вдягали кілька разів і більше не вдягнемо, бо їх вже всі бачили. Ми пропонуємо звільнити місце в шафі для нової краси, а ваші сукні віддати випускницям із дитячих будинків і цим влаштувати їм свято.

Адже дівчатам в дитячих будинках та інтернатах немає що вдягати на випускний вечір, окрім джинсів та однієї сукні, що передається із покоління в покоління в дитбудинку», – розповідають засновники флешмобу.

Усі сукні вони передадуть у дитячі будинки. Список закладів залежить від кількості зібраних суконь. Якщо буде більше – сукні поїдуть і в інші регіони.

Вбрання можна приносити 22 травня з 14:00 до 22:00 в ТЦ Особняк (м. Київ, Воздвиженка, м. «Контрактова площа»), о 19:00 на показ проекту VIPускники, або надіслати «Новою поштою» (відділення 109 на ім’я Терещенко Наталії).

З авторкою флешмобу можна зв’язатись також за телефонами: 0978868832, 0664064564.

 

Поділитись

Коментарі закріті