Global Ukraine News

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ти у серці моїм, Україно» запрошує до Києва

Понад 40 колективів із восьми областей України та з-за кордону братимуть участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Ти у серці моїм, Україно», що 23-24 серпня вдруге відбудеться на Співочому полі у Києві.

Про це заявив у понеділок директор Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень, заслужений працівник культури України, голова оргкомітету фестивалю-конкурсу Микола Пересунько, передає Укрінформ.

Читайте за темою: Українців закликають долучитися до унікального флешмобу на честь Дня незалежності України

«Фестиваль народної творчості ми вдруге проводитимемо на Співочому полі у Києві. У конкурсі братимуть участь понад 40 колективів – це майже 500-600 виконавців. До сьогодні надходять заявки від учасників фестивалю як з України, так і з-за кордону. Зокрема, до нас їдуть два колективи під назвою «Барвінок» з Нью-Джерсі (США) та з Канади. Фестиваль буде проводитись за різними жанрами: вокально-хорове мистецтво, сучасна пісня, хореографія, а також уперше буде проходити фестиваль-конкурс образотворчого й декоративно-прикладного мистецтва», – розповів Пересунько.

Виступи конкурсантів оцінюватимуть 14 членів журі, серед яких – заслужені діячі мистецтв України, заслужені та народні артисти і професори вишів. Головою журі є народний артист України, член Національної хореографічної спілки України Григорій Чапкіс.

Поділитись

Коментарі закріті