Global Ukraine News

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ти у серці моїм, Україно» запрошує до Києва

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Понад 40 колективів із восьми областей України та з-за кордону братимуть участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Ти у серці моїм, Україно», що 23-24 серпня вдруге відбудеться на Співочому полі у Києві.

Про це заявив у понеділок директор Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень, заслужений працівник культури України, голова оргкомітету фестивалю-конкурсу Микола Пересунько, передає Укрінформ.

Читайте за темою: Українців закликають долучитися до унікального флешмобу на честь Дня незалежності України

«Фестиваль народної творчості ми вдруге проводитимемо на Співочому полі у Києві. У конкурсі братимуть участь понад 40 колективів – це майже 500-600 виконавців. До сьогодні надходять заявки від учасників фестивалю як з України, так і з-за кордону. Зокрема, до нас їдуть два колективи під назвою «Барвінок» з Нью-Джерсі (США) та з Канади. Фестиваль буде проводитись за різними жанрами: вокально-хорове мистецтво, сучасна пісня, хореографія, а також уперше буде проходити фестиваль-конкурс образотворчого й декоративно-прикладного мистецтва», – розповів Пересунько.

Виступи конкурсантів оцінюватимуть 14 членів журі, серед яких – заслужені діячі мистецтв України, заслужені та народні артисти і професори вишів. Головою журі є народний артист України, член Національної хореографічної спілки України Григорій Чапкіс.

Share.

Comments are closed.