Global Ukraine News

Туристичний актив міста Запоріжжя презентував у Києві десять нових туристичних продуктів

Туристичний актив міста Запоріжжя презентував у Києві десять нових туристичних продуктів для киян та іноземців, які розроблялися упродовж останніх 1,5 місяця. Про це поінформував голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв,  повідомляє Укрінформ.

«Запорізька область уперше презентуватиме в Києві свої нові туристичні продукти. Вони розроблені спеціально для киян, бо розраховані під їхні потреби і транспортне сполучення. Як з’ясувалося, насправді небагато людей зі столиці та Київщини були в Запоріжжі з туристичною метою. Але це свідчить про великий потенціал, який ми вирішили реалізовувати. Близько півтора місяця тому у Запорізькій області відбувся тренінг зі створення туристичних продуктів. Утворився досить перспективний туристичний актив, який здатен зробити швидкі зміни вже в цьому році. Вже відсьогодні (17 серпня – ред.) команда туристичного активу Запоріжжя, яка прибула на Київщину, буде представляти свої туристичні продукти», – пояснив голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв.

Читати за темою: Вишиту карту України презентували в МЗС

Серед нових продуктів, які пропонують українцям та іноземцям у Запоріжжі, – дводенний тур «Ти козак», пізнавальна подорож «Steell’ne misto Z», «Весілля на Січі» та «Весілля на Хортиці», пізнавально-науковий тур для школярів «#мандруй.пізнавай.ділись», похід по Дніпру на каяках із ночівлею у наметах або комфортному готелі, квест-гра на каяках, концептуальний тур «7х7» (сім різних напрямків за одну подорож), а також тур для гостей з Туреччини «Османська імперія».

«Перший продукт «Ти козак» – концептуальний тур, щоб можна було повністю зануритись у козацьку історію краю, побувати на Хортиці і відчути історію Запорозької Січі. Були розроблені дводенні екстрим-тури по дніпровських плавнях і заповідними містами. Також був розроблений тур «Steell’ne misto Z», під час якого ми хочемо показати не лише історичну частину нашого краю, а й індустріальні куточки. Цікавим є напрямок, який вже зацікавив киян, – це «Весілля на Хортиці» та «Весілля на Січі», оскільки зараз дуже модними є весільні тури. Окремий продукт – це тур «Османська імперія», завдяки якому ми хочемо запропонувати турецьким жителям подивитися наш край. Зважаючи на те, що в місті Запоріжжі активно розвивається співпраця з турецькими авіалініями, ми вирішили приваблювати й іноземних туристів», – розповіла засновник турфірми «Всесвіт-тур» Наталія Гуцал.

18 серпня в офісі Асоціації індустрії гостинності о 10:00 туристичний актив міста Запоріжжя проведе воркшоп. Його учасниками стануть більше 50 туристичних операторів України, які зацікавились запорізьким туристичним продуктом.

Поділитись

Коментарі закріті