Global Ukraine News

Британський видавець розповів про головні прогресивні зміни України

Видавець журналів Business Ukraine і Lviv Today Пітер Дікінсон назвав головні позитивні зміни в Україні за останні декілька рокі в ефірі “Громадське. Радіо”, передає 24 канал.

Він переконаний, що основний здобуток – поява більш чіткої національної ідеї, національної ідентифікації. А головні вороги – любов до зради та песимізм.

Люди стали більш українськими. Те, що було в кінці 90-х у Львові, зараз в Києві. Те, що було в Києві після Помаранчевої революції, я тепер відчуваю в Харкові чи Одесі”, – сказав Дікінсон.

Читайте за темою: Найкрутіші українські перемоги: підсумки 2016 року

“Новини будь-якої країни – це травми, аварії, кримінальні дії. Хоча іноді треба говорити хороші речі. Наприклад, Євробачення було величезним успіхом України, організація була на дуже високому рівні, але українська преса особливо не хвалила країну“, – запевнив британець.

За словами видавця, проведення Євробачення-2017 у Києві допоможе перемогти у війні проти Росії. Адже перемога України буде досягнута не військовими методами, а тоді, коли країна стане успішною та залучатиме інвестиції.

Поділитись

Коментарі закріті