Global Ukraine News

Тернопільський фотограф одягнув іноземців у вишиванки

Фотограф Тарас Хлібович з Тернополя зробив фотозйомку іноземців у вишиванках. На фото студенти з Іраку, Марокко, Нігерії, Індії. Студентів одягали в експонати етногалереї «Спадок» родини Демкур. Про це повідомляє PRO.te.ua.

Читайте за темою: Традиційні українські вишиванки припали до душі австралійцям

Фотограф розповідає, що навіть чорношкірий студент зі смартфоном в руках, але одягнений в столітній автентичний одяг, виглядає актуально і живіше, тим самим підкреслюючи, що давнє народне ужиткове мистецтво все ще живе.

«Під час зйомки автори фільму запитували студентів про їх враження від українського одягу, що є спільного з їх рідним національним одягом. Наприклад, фасон чоловічих сорочок близький до фасону сорочок, які носять в арабських країнах. Що найбільше студентам подобалося – це вишивка, кольорова, різноманітна. Якщо сказати, що український одяг пасує іноземним студентам, то це нічого не сказати. Відчув легенький шок, коли побачив дівчину Сару Аек з Марокко в традиційній українській хустині – більш українського обличчя в обрамленні цієї хустини не бачив. Студент з Іраку з хіпстерською борідкою в українському одязі виглядав настільки натурально, що можна міцно задуматися над запитанням – як насправді виглядає 100-відсотковий українець», – додає Тарас Хлібович.

Читайте за темою: Світові зірки одяглися у вишиванки

Поділитись

Коментарі закріті