Новорічне свято української громади в Керетаро

В передчутті різдвяних та новорічних свят українці в різних країнах збираються разом, щоб відсвяткувати, поділитися враженнями та гарно провести час. Не виключенням є і українська громада в Керетаро (Мексика), де українські активісти вирішили влаштувати новорічне, сімейне свято 10 грудня для співвітчизників з цікавими забавами та іграми.

«Ми вирішили влаштувати справжнє новорічне свято для усіх, адже з нами проживають не лише українці, але й росіяни, казахи, австрійці, вірмени, латиші, болгари… Буде Дід Мороз, Снігуронька, Бармалей, сніжинки, зайчики та інші казкові персонажі. Наше свято відвідають  і місцеві жителі. Та чимало наших дітлахів жодного разу не були на справжній ялинці. І вперше будуть водити хоровод, розповідати Діду Морозу вірші рідною мовою своїх батьків», – розповідає Ірина Соболь, активістка місцевої громади.

Читати за темою: Імідж України в мексиканському медійному просторі в листопаді 2016 року

Організатори очікують участь приблизно 50-ти чоловік та обіцяють справді цікаву та насичену подію з багатьма активностями, які прийдуться до смаку не лише дітям, але й дорослим.

Коментарі закріті