Global Ukraine News

Закордонні ЗМІ про Україну: торгівля людьми, безвізовий режим та божевільні трюки пілотів

Автор: Марта Дьомочко, редактор Global Ukraine News

Моніторинговий проект «ОКО» щоденно відслідковує статті в закордонних інтернет-виданнях, в яких йде мова про Україну. Окрім посилання на статтю, проект фіксує і рівень суспільного резонансу, який вираховується програмою на основі «вподобайок», репостів та коментарів у соціальних мережах.

Користуючись цим інструментом, Global Ukraine News вирішив дізнатися, які ж англомовні статті про Україну минулого тижня (21-27.11.2016) набрали найбільше розголосу. Одразу зазначимо, що серед статей на схожу тематику ми вибирали лише одну, яка була найбільш «популярною» в мережі.

Загалом тональність матеріалів та рівень їхнього резонансу за минулий тиждень були значно нижчими, а основні інфоприводи стосувалися: молодої заступниці міністра внутрішніх справ, трюків українських пілотів, китайської допомоги у сфері освіти, українського безвізу та торгівлі людьми. Отже, пропонуємо Вам ТОП матеріалів про Україну.

Читайте за темою: Закордонні ЗМІ про Україну: неординарні фото, «ляпас для Нідерландів» та санкції для України

І знову українська молода заступниця міністра

«Шок від того, як 24-річна дівчина отримала роботу на ключовій посаді в Україні» – пише видання ВВС. Ця стаття набрала 4541 пункт резонансу, що є одним із найбільших показників за увесь минулий тиждень. В політичних бурях немає нічого нового для України, стверджують автори матеріалу, але остання стосується молодої дівчини, яка зайняла ключовий пост щодо поліції та безпеки в країні.

Анастасія Дєєва була призначена заступником міністра внутрішніх справ, безпрецедентно для будь-кого її віку. Згадують автори і фото пані Дєєвої. Але все ж ключова увага авторів прикута до молодого віку заступниці міністра, подаючи коментарі з соціальних мереж та інших представників українського політикуму.

Затримання за торгівлю людьми

«Українська вчителька звинувачується в спробі продати ученицю на органи» пише The Telegraph. Цей матеріал набрав 1583 пункти суспільного резонансу. Автори розповідають історію Галини Коваленко, 52-річної вчительки українського інтернату, яку затримали за наміри продати 13-тирічну дівчинку за 10 тис. дол.

Та в матеріалі подається і загальна ситуація в сфері торгівлі людьми: «Україна вже давно є основним центром торгівлі людьми у Східній Європі. За попередніми повідомленнями злочинні угруповання наживаються на бідних людях. Більш ніж 160000 чоловік були вивезені з України з моменту проголошення незалежності в 1991 році, за даними Міжнародної організації з міграції», – пише видання.

Божевільні трюки літаків та військові навчання

«Подивіться це страшне відео: український Су-27 майже врізався в землю, виконуючи ще один божевільний трюк» – таку назву мав матеріал на сайті theaviationist.com, який набрав 1428 пунктів суспільного резонансу. Українські пілоти люблять літати низько та знімати цей процес, пишуть автори матеріалу. До цього вже було опубліковано кілька відео з небезпечними трюками українських пілотів, які «кружляють над головами групи людей». Варто зазначити, що матеріал має радше критичний, ніж захоплюючий тон.

Читайте за темою: Закордонні ЗМІ про Україну: допомога від Трампа, провокації в Криму та «авантюра, що не окупилася»

«Солдати національної Гвардії Оклагоми тренуються для навчання в Україні!» пише сайт www.newson6.com. Матеріал набрав 971 пункт суспільного резонансу. Близько 500 членів команди будуть направлені в Україну, щоб забезпечити підтримку в навчанні для українських сил. Командир солдат Девід Джордан коментує, що в Україні військові США будуть допомагати у створенні навчально-бойового центру, такого як американський.

Читати далі

1 2
Поділитись

Коментарі закріті