Global Ukraine News

Закордонні ЗМІ про Україну: неординарні фото, «ляпас для Нідерландів» та санкції для України

Автор: Марта Дьомочко, редактор Global Ukraine News

Моніторинговий проект «ОКО» щоденно відслідковує статті в закордонних інтернет-виданнях, в яких йде мова про Україну. Окрім посилання на статтю, проект фіксує і рівень суспільного резонансу, який вираховується програмою на основі «вподобайок», репостів та коментарів у соціальних мережах.

Користуючись цим інструментом, Global Ukraine News вирішив дізнатися, які ж англомовні статті про Україну минулого тижня (14-20.11.2016) набрали найбільше розголосу. Одразу зазначимо, що серед статей на схожу тематику ми вибирали лише одну, яка була найбільш «популярною» в мережі.

Інформаційних приводів іноземним ЗМІ для публікацій про Україну не бракувало: і скандальні призначення, і бійка в Верховній Раді, і мітинги в центрі столиці, і резолюція ООН, і відголос відставок грузинських реформаторів, і фейки російської пропаганди. Отже, пропонуємо Вам ТОП матеріалів про Україну.

Ще один «спосіб подружитися»

Шалений рівень резонансу, а саме 15954, назбирала стаття у британському Daily Mail на тему, яка, до слова, і в Україні підняла достатньо шуму, «Один із способів подружитися: з’явилися оголені фотографії 24-річного українського міністра, відповідальної за «інтеграції» країни з Європою» та стосувалася призначення Анастасії Дєєвої на посаду заступниці міністра внутрішніх справ.

Читайте за темою: Закордонні ЗМІ про Україну: допомога від Трампа, провокації в Криму та «авантюра, що не окупилася»

Автори матеріалу наголошували не лише на нашумілих фото заступниці Арсена Авакова, які облетіли увесь інтернет, але й на тому, що вона – занадто молода для такої відповідальної посади, а також містить інформацію і про можливі особисті відносини між заступницею та міністром. Цитує видання і слова Ірини Геращенко: «Пані Геращенко стверджує, що заступниця міністра була призначена  «без будь-якої конкуренції» та її офіційне резюме містить «невірні дані»».

Закордонна допомога для покращення екології

Матеріал «Чорнобильська катастрофа: Гігантський щит рухається в сторону реактора» у виданні ВВС, який набрав 9050 пунктів резонансу, знайомить читачів з проектом створення величезного щита, що має закрити реактор ЧАЕС. Розміри щита: 275 м. ширини та  108 м. висоти, а вартість – $ 1,6 млрд. Зараз щит уже побудований, а рухається до реактора за допомогою гідравлічних домкратів, що займе, приблизно, п’ять днів.

Читайте за темою: Жовтневий імідж України в медійному просторі Мексики

Санкції для України!

«США повинні накласти санкції на Сороса та Порошенка за дестабілізацію України» – матеріал з такою промовистою назвою вийшов у російському RT. По суті стаття була переказом виступу Андрія Козенка від «Єдиної Росії», який закликав покарати «справжніх винуватців тривалої кризи в Україні». Така заява була зроблена після повідомлення США про накладення санкцій на російських депутатів в Криму і самого Козенка. Росіянин також просить включити до списку Вікторію Нуланд, Джо Байдена, Арсена Авакова та Арсенія Яценюка. Матеріал набрав 3264 пункти резонансу.

Ще одна стаття цього видання під назвою «Обама та лідери ЄС погодилися продовжити санкції для Росії» набрала 4591 пункт резонансу, розповідає про погодження щодо продовження санкцій. Матеріал також містить і коментар прес-секретаря Кремля Дмитра Пєскова про те, що санкції перешкоджають діалогу.

Читати далі

1 2

Коментарі закріті