Global Ukraine News

«Україночки в ОАЕ» – надзвичайно красивий фотопроект стартував в Еміратах

В ОАЕ розпочався унікальний фотопроект про українських жінок. Цим проектом автори прагнуть показати злиття двох культур – арабської та української. Коли люди, що проживають у чужій країні, асимілюються, черпають у новій культурі щось для себе, при цьому зберігають свої певні погляди на життя та давні традиції. На сторінці проекту можна як переглянути фото моделей, так і прочитати історії кожної з них.

«ОАЕ – це багатонаціональна країна, де ви можете мешкати у будівлі де зліва від вас живе марокканська сім’я, справа – зграйка філіппінців, а навпроти наречені, де дружина з Білорусі, а чоловік з Лівану. Адже ОАЕ також країна, де дуже поширені міжнаціональні шлюби. Ось так потрапляючи у чужу країну ми опиняємось у великій родині, яка живе за своїми правилами та звичаям. Але це не заважає нам привносити щось своє у повсякденне життя, та що цікаво, ми робимо це не усвідомлено. А потім, з часом, ми розуміємо, що у шафі поряд зі спокусливими сукнями розмістилася цнотлива абайя, а у машині разом з Океаном Ельзи співає Mahmut Orhan. І на свята все частіше хочеться вдягти національне українське вбрання, та при цьому тобі ніщо не заважає розмалювати руки хною та подати на стіл хумус разом з борщем та варениками!» – йдеться на Facebook сторінці проекту.

Читати за темою: Українське Різдво у Дубаї

Читати за темою: Українці в Еміратах провели майстер-класи з Петриківського розпису (Фоторепортаж)

Дизайнером одягу стала Ірина Кононова (власник K&K image Studio), керівником проекту є Юлія Фонтаній, а директором фотографії стала Надія Онода. Автори проекту презентували фотографії першого знімального дня, який пройшов неподалік від регіону Al Madam у покинутому містечку. GU

Коментарі закріті