Global Ukraine News

Петро Порошенко має намір винести питання вступу України в НАТО на референдум

Президент України Петро Порошенко має намір провести в країні референдум, на який буде винесено питання про вступ у НАТО. Про це він заявив в інтерв’ю німецькій медіагрупі Funke, опублікованому в четвер, 2 лютого, газетою Berliner Morgenpost, повідомило Deutsche Welle.

«Як президент я звернуся до думки мого народу. Буде проведено референдум з питання про вступ у НАТО. І якщо українці проголосують «за», то я зі свого боку зроблю все, щоб добитися членства в Альянсі», – сказав Петро Порошенко.

«4 роки тому лише 16% жителів підтримували вступ у НАТО. Зараз таких – 54%», – повідомив Президент України.

Читайте за темою: Український уряд відновлює програму інформування суспільства про НАТО

Крім цього Порошенко зазначив, що «пишається» бути президентом країни, в якій більше 70% жителів підтримують Євросоюз.

Український лідер вважає, що його країна знаходиться на правильному шляху для виконання всіх умов, необхідних для вступу в ЄС. Порошенко вважає, що Європі «слід розуміти, що з Україною вона буде більш безпечною, більш надійною і щасливішою».

Глава української держави висловив думку, що Євросоюзу слід боротися з правим популізмом, створюючи противагу пропаганді, яка в тому числі йде з Росії. Він припустив, що для ЄС було б правильним кроком заснувати за участю ряду країн російськомовний телеканал. В цьому випадку європейські виборці, які народилися в країнах СРСР, більш не знаходились би під впливом «пропагандистських мовників», маючи в своєму розпорядженні альтернативне джерело інформації.

Коментарі закріті