Global Ukraine News

Автори мобільного додатку про Чорнобиль надають допомогу школам у зоні відчуження

У січні 2017 року польська компанія «The Farm 51», що займається розробкою комп’ютерних ігор та віртуальної реальності, спільно з українсько-польською Фундацією «Відкритий Діалог» надіслала першу гуманітарну допомогу школам, що продовжують працювати поблизу зони відчуження.

Ще в травні минулого року з ініціативи «The Farm 51» було створено комісію експертів, до якої увійшли представники Агенції іміджу України, ГО «Global Ukraine» та Державного агентства України з управління зоною відчуження. Комісія здійснила декілька ознайомчих поїздок школами, що знаходяться в регіоні, постраждалому від аварії на Чорнобильській АЕС, аби докладно вивчити їхні потреби, а вже у січні до цих шкіл надійшла перша партія допомоги.

Читайте за темою: Польська компанія розробила проект «Chernobyl VR Project» – першу в світі віртуальну екскурсію Чорнобилем і Прип’яттю

«Ми почали зйомки у Чорнобилі кілька років тому. Спершу ми знімали здебільшого покинуті території, а згодом зрозуміли, що безпосередньо біля зони відчуження є досить багато людей, що залишаються там жити, і існують школи, які досі там функціонують. Умови, в яких навчаються діти у цих школах, настільки нас вразили, що нам захотілося якось допомогти, але оскільки ми цього раніше ніколи не робили, то звернулися за допомогою до українських організацій та інституцій, що мають досвід у цій сфері, та, спираючись на їхні поради, перевіривши реальні потреби шкіл, у січні 2017 року закупили першу частину допомоги», – розповідає Войтек Паздур, заступник директора «The Farm 51».

Читайте за темою: Світова прем’єра Chernobyl VR Project в Києві

У грудні 2016 року в продаж було запущено мобільний додаток Chernobyl VR Project, значну частину прибутку від якого компанія хоче направити на підтримку цих шкіл та організацій, які допомагають потерпілим від Чорнобильської катастрофи. Перша партія допомоги надійшла у січні до навчально-виховних об’єднань у трьох селах: Горностайпіль, Обуховичі та Прибірськ. У рамках програми підтримки для кожної школи були куплені комп’ютери та спортивне знаряддя – м’ячі, тенісні столи, мати для гімнастичних залів. Чергові етапи допомоги постраждалим від Чорнобильської катастрофи будуть втілюватися раз на декілька місяців.

За кілька днів після запуску додаток увійшов до топу продажів і тепер кожен, хто купує Chernobyl VR Project, долучається до оснащення шкіл сучасною технікою: https://www.g2a.com/chernobylvr.

Кожен, хто прагне приєднатись і допомогти, може самостійно обрати, яку суму передати на допомогу.

Chernobyl VR Project є унікальним проектом «The Farm 51», який поєднує світ комп’ютерних ігор зі світом освітніх програм та кінооповіді. Це – перший в історії віртуальний тур Чорнобилем і Прип’яттю, розроблений для пристроїв віртуальної реальності. Минулого тижня Chernobyl VR Project був представлений в рамках української експозиції «Chernobyl.Inside» в штаб-квартирі ООН у Женеві. GU

Поділитись

Коментарі закріті